+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Yılbaşında Avignon ve Rhone Nehri

28 Aralık Cumartesi 2019

5*Dlx Nehir Gemisi Swıss Glorıa İle Yılbaşında Avignon & Rhone Nehri 
              PROVENCE & GÜNEY FRANSA       
      Lyon(1)(*Oingt) - Vienne - Viviers(*Grignan) - Avignon(2)(*Arles / Baux de  Provence) - Tournon - Andance -Lyon(1)  

5*Dlx Nehir Gemisi Swıss Glorıa İle Yılbaşında Avignon & Rhone Nehri 
              PROVENCE & GÜNEY FRANSA       
      Lyon(1)(*Oingt) - Vienne - Viviers(*Grignan) - Avignon(2)(*Arles / Baux de  Provence) - Tournon - Andance -Lyon(1)  

İstanbul - Lyon
28 Aralık Cumartesi

İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları, TK 1807 numaralı seferi ile saat 09.20’de Lyon’a hareket. Yerel saat ile 10.50’de Lyon’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Geceleme Lyon limanındaki gemimizde.

Lyon (Oingt)
29 Aralık Pazar

Viviers (Grignan)
30 Aralık Pazartesi

Avignon (Arles)
31 Aralık Salı

Avignon (Baux de Provence)
01 Ocak Çarşamba

Tournon - Andance
02 Ocak Perşembe

Lyon - İstanbul
03 Ocak Cuma

Gece saat 05.00'da Lyon limanına varış ve geceleme. Sabah kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Lyon Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1808 numaralı seferi ile saat 11.45’de İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.55’de varış ve turumuzunsonu...

BULUŞMA: İstanbul Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 07.00’da buluşma.

GİDİŞ: Türk Havayolları, TK 1807 numaralı seferi ile saat 09.20’de Lyon’a hareket. Yerel saat ile 10.50’de Lyon’a varış. 

DÖNÜŞ: Türk Havayolları’nın TK 1808 numaralı seferi ile saat 11.45’de İstanbul Atatürk Havalimanına hareket. Yerel saat ile 16.55’de varış 

Notlar ve bilmeniz gerekenler;

 •  Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten SNA sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SNA programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
 • Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
 • gibi force major durumlarından SNA sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan SNA sorumlu olmayacaktır.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
 • Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
 • Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
 • Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
 • Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan SNA sorumlu olmayacaktır.
 • Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.

TUR ÜCRETİ: 

Dış Kabin (1.Kat 14m2) : 799€

Dış Kabin Mini Suite (1.Kat 17m2) :999€

Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14m2):1299€

Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14m2):1499€

Orta Kat Mini Suite (2.Kat 17m2):1399€

Üst Kat Mini Suite (2.Kat 17m2):1599€


FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Lyon - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 2005 Yapımı Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi
 • Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Havalimanı ve liman vergileri
 • Yurtdışı çıkış fonu
 • Schengen vizesi 

Otel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :

Whatsapp