+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke

28 Aralık Cumartesi 2019

5*Dlx Nehir Gemisi Robert Burns İle
        
Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
 MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: YILBAŞI       TURUBudapeşte(1)(*Esztergon-Visegrad-Szentendre) - Bratislava - Viyana(1) - Dürnstein - Wachau Vadisi Geçişi - Melk - Linz (*Salzburg/Chesky Krumlow) - Passau – Münih

5*Dlx Nehir Gemisi Robert Burns İle
        
Viyana'da Yılbaşı & Tuna Nehri & 4 Ülke
 MACARİSTAN - SLOVAKYA - AVUSTURYA - ALMANYA

Yuvarlatılmış Dikdörtgen: YILBAŞI       TURUBudapeşte(1)(*Esztergon-Visegrad-Szentendre) - Bratislava - Viyana(1) - Dürnstein - Wachau Vadisi Geçişi - Melk - Linz (*Salzburg/Chesky Krumlow) - Passau – Münih

İstanbul - Budapeşte
28 Aralık Cumartesi

Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 10.00’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, TK 1033 numaralı seferi ile saat 12.35’de Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 12.40’da Budapeşte'ye varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Budapeşte limanındaki nehir gemimize transfer. Gemiye check-in ve kabinlere yerleşme sonrasında serbest zaman. Gemimiz bu gece Budapeşte limanında demirli kalacaktır.

Budapeşte (Esztergon & Visegrad & Szentendre)
29 Aralık Pazar

Bratislava
30 Aralık Pazartesi

Viyana (31 Aralık)
31 Aralık Salı

Viyana (01 Ocak)
01 Ocak Çarşamba

Dürnstein, Wachau Vadisi Geçişi, Melk

Linz (Salzburg / Chesky Krumlow)
02 Ocak Perşembe

Passau - Münih - İstanbul
03 Ocak Cuma

Gemimiz sabah 07.00'da Passau limanına yanaşacaktır. Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemleri ve Münih Havalimanına transfer (160 km).  Check-in ve Pasaport kontrolü sonrası Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.25’de varış ve turumuzun sonu.

BULUŞMA: Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 10.00’da buluşma

GİDİŞ: Türk Havayolları'nın, TK 1033 numaralı seferi ile saat 12.35’de Budapeşte’ye hareket. Yerel saat ile 12.40’da Budapeşte'ye varış

DÖNÜŞ: Türk Havayolları’nın TK 1636 numaralı seferi ile saat 18.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23.25’de varış.

NOTLAR VE BILMENIZ GEREKENLER;

 •  Nehirlerde meydana gelebilecek nehir su seviyesinin yükselmesi veya azalması gibi doğal afet durumlarından ve seviye havuzlarında/kanallarda meydana gelebilecek olan grev uygulaması veya planlanan limana yanaşılamaması*Programda belirtilen saatler Türk Havayolları‘dan alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten SNA sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü SNA programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir.
 • Limanlardaki turların süreleri, gezilecek yerler ve sıralamaları rehberler tarafından belirlenmekte olup, gereken durumlarda değişiklik yapılabilir veya tamamen kaldırılabilir.
 • gibi force major durumlarından SNA sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda meydana gelebilecek olan liman değişikliği, limana varış ve ayrılış saati değişikliği gibi program dışı durumlardan SNA sorumlu olmayacaktır.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir.
 • Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 1’i resmi akşam yemeğidir ve misafirlerimizin bu gece için yanlarında formal/resmi kıyafet getirmeleri beklenmektedir.
 • Gemiye check-in esnasında her misafir pasaportunu verip kabin anahtarını alabilecektir. Gemi manifestosu ve lokal işlemler için toplanan pasaportlar 1 gün sonra geri verilecektir.
 • Gemideki harcamalarını kredi kartı ile yapacak misafirlerimizin kredi kartlarını seyahat başladıktan 2 gün içerisinde resepsiyona kayıt ettirmeleri gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında kredi kartınızdan herhangi bir çekim yada belli bir tutar bloke edilmeyecektir.
 • Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan SNA sorumlu olmayacaktır.
 • Programda (*)İşareti ile belirtilen şehir veya kasabalara sadece ekstra tur ile gidilebilmektedir.

TUR ÜCRETİ: 

Dış Kabin (1.Kat 14m2) : 699€

Orta Kat French Balkonlu Kabin (2.Kat 14m2):1199€

Üst Kat French Balkonlu Kabin (3.Kat 14m2):1299€

Mini Suite (2ve3.Kat 18 m2): 2. Kat 1.399€ /3.Kat 1.499€

Gerçek Balkonlu Suite (3.Kat 22 m2): 1699€


FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Havayolları ile İstanbul - Budapeşte // Münih - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 2018 Yapımı 5* Dlx Nehir gemisinde, 6 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Gemideki eğlence ve aktiviteler
 • Canlı müzik eşliğinde Yılbaşı eğlencesi
 • Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Gemideki alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Gemi Personel Bahşişleri (gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 66 Euro oda hesabınıza eklenecektir)
 • Yurtdışı çıkış fonu
 • Schengen vizesi
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar
 • Havalimanı ve liman vergileriOtel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :

Whatsapp