+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Ren Nehrinde Yılbaşı

27 Aralık Salı 2022

MPS CRUCEVITA 5 + gemisi ile

7 Gece - 8 Gün

MPS CRUCEVITA 5 + gemisi ile

7 Gece - 8 Gün

İSTANBUL – DÜSELDORF/ ALMANYA
27 Aralık Salı

08.45          İstanbul Havalimanında Dış hatlar Cruisera standında buluşma

11.45          TK1525 sefer sayılı uçuş ile Duesseldorf’a hareket

13.05          Duesseldorf’a varış ve kısa bir şehir turunun ardından gemimiz Crucevita’ya varış. Hoş geldin kokteyli ve akşam yemeği.

Düsseldorf, sadece Almanya’nın değil, Avrupa’nın en gözde ticari başkenti olma özeliğinden dolayı birçok üst düzey yabancı çalışan bu şehirde yaşamaktadır. Tarihi ve mimari eserleri, zengin kültürü ve alışveriş dünyası, her daim ziyaretçileri cezbetmiştir. 

KOBLENZ / ALMANYA
28 Aralık Çarşamba

Öğlenden önce tam bir kavşak noktası olan ve Moselle ile Ren Nehrinin buluştuğu Koblenz’e varıyoruz.  Dileyen misafirlerimizin katılacağı Koblenz şehir turumuzda şehrin tarihi kesimlerini yürüyerek ziyaret ediyoruz (Ekstra Tur)

MANNHEIM / ALMANYA
29 Aralık Perşembe

Mannheim’a seyir. Bu limanda ünlü Heidelberg kalesi ve şehrini ziyaret ediyoruz. Elvis Presli ve ünlü Tiyatrocumuz Haldun Dormen’in de bir dönem yaşadığı bu güzel şehri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Noel döneminde renkli Heidelberg daha da renkli oluyor ve kış karanlığını renkleriyle aydınlatıyor (Ekstra Tur).

STRAZBOURG / FRANSA
30 Aralık Cuma

Dileyen misafirlerimiz gemide alınan kahvaltının ardından düzenlenecek Strazburg Şehir Turu & Colmar Turu’na katılabilirler. (Ekstra Tur)

Strazburg; Fransa'nın nüfus bakımından yedinci en kalabalık kenti olup Alsas bölgesi ve Bas-Rhine bölgesinin başkentliğini yapar. 1988'de UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi'ne dâhil edilmiştir. Şehir "Avrupa'nın Başkenti" unvanını taşır.

Colmar; son derece pitoresk Eski Kenti ve sek şarapları ile tanınır. Şehir, tarihi semtleri ile meşhurdur, bunlardan biri olan “Küçük Venedik” size, el zanaatlarının şehirde geliştiği ve çiçeklenen köylerin şehir duvarlarını çevrelediği zamanları hatırlatacaktır.

SYPER /MAINZ / ALMANYA
31 Aralık Cumartesi

Speyer, Roma döneminde ve Ortaçağ’da önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Günümüzde de önemli bir sanayi merkezidir bu küçük şehir. Şehri daha yakından tanımak için rehberli turumuza katılabilirsiniz (Ekstra Tur).

Öğle yemeğimiz ile birlikte Speyer’den ayrılıp Mainz’e seyir. Ren Nehri kıyısında yer alan Mainz, Rheinland-Pfalz eyaletinin başkenti ve eyaletteki en büyük kenttir. Alman Federal Cumhuriyeti'nin önde gelen eğlence ve kültür merkezlerinden olan Mainz, Karnavalın sayılı kalelerinden bir tanesidir.  Şehir yürüyüş turuna katılabilirsiniz (Ekstra Tur).

MAINZ, RUDESHEIM, BONN / ALMANYA
01 Ocak Pazar

Sabah saatlerinde Mainz ’dan ayrılıp, Rudesheim’a varıyoruz.

Rudesheim’ a varış.  Dileyen misafirlerimiz Rudesheim Şehir Turu’na katılabilirler (Ekstra tur). Şarap bölgesinin merkezi olan Rudesheim da yürüyüş turu ve Müzik müzesi ziyareti yapılacaktır.

Federal Almanya’nın eski başkenti Bonn, Ren nehrinin her iki yakasında yer almaktadır. Bu orta ölçekli Alman şehri ziyaretçilerine her türlü seçeneklerini sunmaktadır. Meydanlarındaki sanat eserleri, müzeleri ve Beethoven Evi(Beethoven-Haus) ziyaretçilerini beklemekte. Noel döneminde kurulan pazarlar Bonn şehrine ayrı bir hava katmaktadır. 

BONN, KÖLN / ALMANYA
02 Ocak Pazartesi

Köln’e varmadan önce gemide öğle yemeği alıyoruz. Katedrale kadar güzel bir yürüyüş turu ile serbest zamanımız olacak. Köln’ün, Gotik tarzdaki Katedrali dünya çapında ün salmıştır. Köln, eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Ren Nehri, kentin tam ortasından geçmektedir. Noel ve Yılbaşı döneminde kentte rengârenk, ışıl ışıl pazarları gezmenin keyfini yaşayacaksınız.

DÜSELDORF / ALMANYA-İSTANBUL
03 Ocak Salı

14.05   TK 1526 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket

19.20   İstanbul’a varış

BULUŞMA:

08.45   İstanbul Havalimanında Dış hatlar Cruisera standında buluşma


UÇUŞ BİLGİSİ:

Gidiş: TK1525 sefer sayılı uçuş ile Duesseldorf’a hareket

Dönüş:TK 1526 sefer sayılı uçuş ile İstanbul’a hareket


Önemli Notlar:

 • Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz. Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden en az 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır.
 • Tura katılabilmek için pasaportlarınızın süresi tur bitiş tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir.
 • Pasaportunuzun yırtık ve yıpranmış olmaması gerekmektedir.
 • Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılımı baz alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımından küçük olduğu zaman Ekstra Turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz.
 • Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir
 • Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programları/ekstra turların saatleri değişebilir.
 • Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.

TUR ÜCRETİ: 

FİYATLAR € (EURO) CİNSİNDEN VE KİŞİ BAŞIDIR

27 Aralık 2022

Broşür Fiyatları

Erken Rezervasyon İndirimi

31 Mayıs 2022

Ana Güverte Kabin

1.590 EUR

1.190 EUR

Üst Güverte Kabin (Fransız Balkonlu)

1.990 EUR

1.590 EUR

Ana Güverte Single Farkı

790 EUR

490 EUR

Üst Güverte Single Farkı

%100

790 EUR

Havalimanı ve Liman Vergileri, Sigorta  (380€)

Dahil

Dahil


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:

 • THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Program dâhilinde tüm transferler
 • MPS Crucevita 5* gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)
 • Erken kahvaltı büfesi
 • Hoş geldin büfesi, beş çayı veya gece yarısı ikramı
 • Kahvaltıda alınan çay ve kahve
 • Yemeklerde su servisi
 • Kahve istasyonu (24 saat)
 • Hoş Geldin kokteyli ve Kaptanın Gala Kokteyli (1 içecek dahil)
 • Hoş Geldin Yemeği ve Kaptanın Gala Yemeği (özel menü)
 • Cruisera Türkçe Rehberlik hizmeti (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda en az 20 kişi)
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır)
 • Liman ve hava limanı vergileri (420  €)


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

 • Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.
 • Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 35 Euro tavsiye edilmektedir)
 • Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)
 • Yurt dışı çıkış harcı 150 TL.
 • Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği, son günü ise öğle ve akşam yemekleri
 • Seyahat güvence paketi (Kişi başı 25 Euro, 70 yaş ve üzeri için %100 sür prim eklenir.)
 • Schengen vize ücreti 


Otel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :


Whatsapp