+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Portekiz & Endülüs

03 Nisan Cuma 2020

PORTEKİZ & ENDÜLÜS
Porto (2) – Guimares – Braga – Nazare – Obidos – Lizbon (2) – Sintra – Cabo do Roca – Sevilla(1) – Cordoba - Granada (2) – Malaga
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3 - 10 Nisan
4 Yıldızlı Oteller ile 7 Gece – 8 Gün
*** TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL ***

PORTEKİZ & ENDÜLÜS
Porto (2) – Guimares – Braga – Nazare – Obidos – Lizbon (2) – Sintra – Cabo do Roca – Sevilla(1) – Cordoba - Granada (2) – Malaga
TÜRK HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE
3 - 10 Nisan
4 Yıldızlı Oteller ile 7 Gece – 8 Gün
*** TÜM EKSTRA TURLAR DAHİL ***

İSTANBUL – PORTO
03 Nisan Cuma

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Porto uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü, Sao Francisco Kilisesi ve Borsa Binası, Sao Bento Tren göreceğimiz yerler arasındadır. Turların bitiminde serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

PORTO - GUIMARES - BRAGA – PORTO
04 Nisan Cumartesi

Kahvaltının ardından Guimares & Braga Turumuzu yapacağız. Küçük bir Orta Çağ kenti olan Guimares‘i ve Guimares Kalesini gezdikten sonra Braga’ya hareket ediyoruz ve Braga Katedrali, Bragança Dükleri’nin Sarayını geziyoruz. Tur bitimi Porto’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

PORTO – NAZARE – OBİDOS – LİZBON
05 Nisan Pazar

Kahvaltının ardından Nazare & Obidos turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce sahil kenarında bir balıkçı köyü olan Nazare’yi gezdikten sonra Orta Çağ Kenti Obidos’a hareket ediyoruz. Ortaçağ zamanında Portekiz kralının kraliçesine hediye ettiği bu şehri gezdikten sonra Lizbon’a hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Lizbon şehir turunda Expo bölgesi, Vasco de Gama Kule ve Köprüsü, Heronimos Manastırı, Belem Kulesi görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde

LİZBON – SİNTRA – CABO DO ROCA – LİZBON
06 Nisan Pazartesi

Kahvaltının ardından 19. yüzyılın romantik mimarisi ile bezeli şehir planlaması ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne giren Sintra’ya hareket ediyoruz. Şair Lord Byron’un dünyadaki en güzel köy olarak nitelediği Sintra’da yer alan masallara konu olan, özel bahçesi ile Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Sintra Şehir sarayını geziyoruz Saray gezimizin ardından ilk olarak, Avrupa anakarasının Batı’daki en uç noktası kabul edilen Cabo do Roca (Roca Burnu)’yı; sonrasındaysa Cascais adlı eski balıkçı kasabasını geziyoruz. Turumuzun ardından Lizbon’a geri dönüyoruz konaklama otelimizde.

LİZBON – SEVİLLA
07 Nisan Salı

Kahvaltının ardından Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz. panoramik Sevilla şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve İspanyol Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

SEVİLLA – CORDOBA – GRANADA
08 Nisan Çarşamba

Kahvaltının ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

GRANADA (Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri)
09 Nisan Perşembe

Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda muhteşem iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı bulunmaktadır. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

GRANADA – MALAGA – İSTANBUL
10 Nisan Cuma

Kahvaltının ardından Malaga’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Malaga gezisinin ardından havaalanına transfer. Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul uçuşu.

Buluşma: 09:00 Havalimanı dış hatlar terminali  

Gidiş: 11:55 THY Tarifeli seferiyle Porto'ya hareket

Dönüş: 17:55 THY Tarifeli seferiyle İstanbul'a hareket


 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından firmamız sorumlu tutulamaz.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 3 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 3 ay öncesinde tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. BinRotanın doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir.

2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı: 3 ve 4* Oteller  1.297 Euro

Single Oda Farkı: 350 €


Paket Fiyata Dâhil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Porto/ Malaga – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ait havaalanı vergileri
 • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Panoramik şehir turları
 • Guimares & Braga Turu Nazare & Obidos Turu Sintra Turu Pena Sarayı Girişi Cabo Do Roca Turu Cordoba Camisi Girişi Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Girişi
 • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.
Paket Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

 • Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)
 • Yurtdışı çıkış pulu •Seyahat – Sağlık Sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar ve bahşişler •Ekstra bagaj ücretleri

Otel Adı : Holiday Inn Gaia

Web Sitesi : https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/tr/tr/porto/opopg/hoteldetail

Otel Türü : 4 Yıldız

Otel Konumu :

Whatsapp