+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

İspanya - Endülüs Turu (THY ile)

22 Ağustos Cumartesi 2020

İSPANYA & ENDÜLÜS
Madrid (1) – Toledo – Sevilla (1) – Cordoba – Granada (2) – Murcia – Valensiya (1) – Barcelona (2) – Girona – Figueras
THY TARİFELİ SEFERLERİYLE
22 - 29 Ağustos
EKSTRA TURLAR DAHİL


İSPANYA & ENDÜLÜS
Madrid (1) – Toledo – Sevilla (1) – Cordoba – Granada (2) – Murcia – Valensiya (1) – Barcelona (2) – Girona – Figueras
THY TARİFELİ SEFERLERİYLE
22 - 29 Ağustos
EKSTRA TURLAR DAHİL


İSTANBUL – MADRİD
22 Ağustos Cumartesi

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Madrid uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yerel saat ile varışta havaalanından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turuna başlıyoruz. Kraliyet Sarayı, Plaza Espania, Cervantes Anıtı, Puerta Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Neptün Çeşmesi, Cibeles Çeşmesi, Ventas boğa güreşi arenası, ünlü Castellano bulvarı ve Atocha tren istasyonu görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

MADRİD – TOLEDO – SEVİLLA
23 Ağustos Pazar

Kahvaltının ardından Kraliyet ve Ortaçağ kenti Toledo’ya hareket. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi'nde yer alan Toledo'da yapacağımız panoramik şehir turunda San Martin Köprüsü, Los Reyes Catolicos Kilisesi, ünlü ressam El Greco'nun orijinal tablolarının bulunduğu Toledo Katedrali, bölgenin en eski sinagogu, Damas Quinos altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ziyaret edilecektir. Turumuzun ardından Endülüs bölgesinin merkezi Sevilla’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

SEVİLLA -CORDOBA-GRANADA
24 Ağustos Pazartesi

Kahvaltının ardından yapacağımız panoramik Sevilla şehir turunda Dünyanın en büyük gotik katedrallerinden olan Sevilla Katedrali, şehrin en ünlü mahallesi olan Santa Cruz, Maria Luisa Parkı ve İspanyol Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız kısa şehir turunun ardından diğer adı Kurtuba olan Cordoba Camisini gezeceğiz. Endülüs Emevileri zamanında yapılan ve sonradan Kiliseye çevrildiği için Cordoba Katedrali olarak da bilinen bu ihtişamlı yeri gezdikten sonra Granada’ya hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

GRANADA (Elhamra Sarayı & Generalife Bahceleri)
25 Ağustos Salı

Kahvaltının ardından panoramik Granada şehir turunda muhteşem iç dekorasyonu ile ünlü Albaicin Mahallesi, Granada Katedrali ve Granada Kraliyet Şapeli ve Kayseriye çarşısı bulunmaktadır. Ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve Mağribi mimarisinin en önemli örneklerinden olan Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri turumuzu yapacağız. Renginden dolayı Kızıl Kuleler olarak da bilinen sayısız odası, salonu, avluları bulunan bu sanat harikası sarayı gezdikten sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

GRANADA – MURCIA – VALENSİYA
26 Ağustos Çarşamba

Kahvaltının ardından Segura Irmağı’nın kıyısında kurulmuş Murcia şehrine hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik şehir turunda Santa Maria Kathedrali, Piskoposluk Sarayı, Belediye Binası görülecek yerler arasında. Turun ardında Valensiya’ya hareket ediyoruz. İspanya’nın üçüncü büyük şehri olan Valensiya’da yapacağımız panoramik şehir turunda Valencia Katedrali, Quart ve Serranos kuleleri, , Plaza de Toros de Valensiya Arenası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

VALENSİYA – BARSELONA
27 Ağustos Perşembe

Kahvaltının ardından Barselona’ya hareket ediyoruz. Varış yapacağımız panoramik şehir turu esnasında La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Montjuic Tepesi, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Colombus Sokağı, Pueblo Espanol Parkı, La Casa Botllo & La Casa Pedrera Evleri, Barcelona Limanı ve Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

BARSELONA – GİRONA – FİGUEARAS – BARSELONA
28 Ağustos Cuma

Kahvaltının ardından Girona & Figuearas turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce Ortaçağdan kalma ve Catalan Musevi cemaatinin 600 yıldan fazla yaşadığı eski Girona şehrinin daracık sokaklarında gezeceğiz. Tur bitimi Dali’nin şehri Figueras’a hareket edip turumuzu tamamlayıp otelimize döneceğiz. Konaklama otelimizde.

BARSELONA – İSTANBUL
29 Ağustos Cumartesi

Kahvaltının ardından rehberin belirlediği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayollarının tarifeli uçağı ile İstanbul’a uçuş.

Buluşma: İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde saat 04:00 buluşma
Gidiş: Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Madrid'e hareket 07:05
Dönüş: Barcelona'dan saat 19:00'de – İstanbul'a hareket


 • Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından firmamız sorumlu tutulamaz.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
 • Tek kişilik odalarda yatak tipi tek kişiliktir. Çift kişilik yataklı oda müsaitlik doğrultusunda verilebilir.
 • Kimi otellerde iki ayrı yataklı oda bulunmaması durumunda çift kişilik yataklı bir oda verilebilir. Çift kişilik yatak bulunmaması durumunda da iki ayrı yataklı bir oda verilebilir.
 • Programda belirtilen oteller “ve benzeri” dir. Kesin otel bilgisi tur kalkış tarihinden önce bildirilecektir.
 • Kimi oteller check-in esnasında kredi kartınızdan olası harcamalarınız adına belli bir miktar bloke edebilir.
 • Turlarımızda kullandığımız otellerde yapılan rezervasyonlar grup rezervasyonu olup, alınacak kahvaltılar farklı bir salonda gruba özel olarak verilebilir ve standart otel kahvaltısından farklı olabilir.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 3 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 3 ay öncesinde tamamlamanızı tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. BinRotanın doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir.

2/3 Kişilik Odada Kişi Başı Tur Fiyatı: 3 ve 4* Oteller  1.197 Euro

Single Oda Farkı: 297 €

Paket Fiyata Dâhil Hizmetler:

 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) - Madrid / Barselona – İstanbul (IST) arası ekonomi sınıf uçak bileti ve bu bilete ait havaalanı vergileri
 • Belirtilen otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
 • Programda belirtilen tüm turlar ve transferler
 • Panoramik şehir turları Sevilla Katedrali Girişi Cordoba Camisi Girişi Elhamra Sarayı ve Generalife Bahçeleri Girişi
 • Turlarda Türkçe rehberlik hizmetleri.

Paket Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler:

 • Schengen Vize Ücreti ( Yeşil pasaporta vize yoktur)
 • Yurtdışı çıkış pulu
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Öğle ve akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar ve bahşişler
 • Ekstra bagaj ücretleri


Otel Adı : Granada Abades Nevada Palace

Web Sitesi : https://www.abadeshoteles.com/en/hotel-nevadabades-in-granada/

Otel Türü : 4 Yıldız

Otel Konumu :

Whatsapp