+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Ren Nehrinde Renkli Noel Pazarları Basel

05 Aralık Çarşamba 2018

4*MS JOHANNES BRAHMS GEMİSİ İLE

 

5 Aralık – 9 Aralık 4 gece 5 gün

Basel-Heidelberg-Mainz-Rudesheim-Koblenz - Düsseldorf 
Avrupa’da yeni yıl kutlamalarının en önemli unsurlarından biri de cıvıl cıvıl atmosfere sahip Noel Pazarlarıdır.Işıl ışıl meydanlar, sevimli ahşap kulübeler, rengaren ksokak ve caddeler… İnsanı adeta ortaçağ dönemine götüren bu pazarların masalsı atmosferini yaşamak, buradaki kentleri ve aromatik tatları keşfetmek için eniyi yol kuşkusuz Ren Nehri üzerindeki gemi yolculuğudur.Bu imkanı sizlere Konforlu MS Johannes Brah ms gemisi ile sunuyoruz.

4*MS JOHANNES BRAHMS GEMİSİ İLE

 

5 Aralık – 9 Aralık 4 gece 5 gün

Basel-Heidelberg-Mainz-Rudesheim-Koblenz - Düsseldorf 
Avrupa’da yeni yıl kutlamalarının en önemli unsurlarından biri de cıvıl cıvıl atmosfere sahip Noel Pazarlarıdır.Işıl ışıl meydanlar, sevimli ahşap kulübeler, rengaren ksokak ve caddeler… İnsanı adeta ortaçağ dönemine götüren bu pazarların masalsı atmosferini yaşamak, buradaki kentleri ve aromatik tatları keşfetmek için eniyi yol kuşkusuz Ren Nehri üzerindeki gemi yolculuğudur.Bu imkanı sizlere Konforlu MS Johannes Brah ms gemisi ile sunuyoruz.

İSTANBUL –BASEL-HEIDELBERG
05 Aralık Çarşamba

AtaTürk havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 09:55’de TK1923 sayılı sefer ile Basel’ehareket. Yerel saatle 11:05’de varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinden sonrabizi bekleyen otobüsümüz ile gemiye hareket. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra StrasbourgTuru düzenlenecektir.

Strasbourg Fransa'nın nüfus bakımından yedincien kalabalık kentidir. Şehir, 1988'de UNESCO tarafından Dünya MiraslarıListesi'ne dahil edilmiştir. Fransa’nın en güzel şehirlerinden biri olanStrazburg 1949 yılından bu yana AB görüşmelerine ev sahipliği yapmaktadır veAvrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi buradabulunmaktadır. Bu sebeple Avrupa Birliği'nin Brüksel'den sonraki 2. önemlikentidir.

Tur sonrası Heidelberg’ehareket ve varışta gemiye transfer.Kabinlere yerleştikten sonra  yürüyerek şehirve Noel pazarlarıturumuza başlıyoruz.Burada bulunan Heidelberg Üniversitesi Almanya’nın en eski üniversitesi olupaynı zamanda ülkenin en ünlü ve en prestijli eğitim kurumudur. Neckar nehrininikiye böldüğü bu güzel şehirde yürüyerek yapacağımız turda, Carl-Theodor eskiköprüsü, tarihi kilise, 1.5 km uzunluğundaki HauptStrasse görülecek yerlerarasındadır ve meşhur Noel pazarını gezip alışverişyapacaksınız. Kaptanımızın hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma sonrası gemideakşam yemeği. Gemide geceleme.

HEIDELBERG – MAINZ
06 Aralık Perşembe

Saat06:00’da geminin hareketi.Öğleye kadarki serbest zamanınızda güzel nehirmanzarasının tadını çıkarabilir, gemi içi etkinliklere katılabilirsiniz.Gemideöğle yemeğinden sonra saat14:00’da Mainz’a varış.Arzu eden misafirler için ekstra Würzburg –Bamberg (Romantik yol) turu.

Würzburg, Almanya'nın Bavyera bölgesindekibir şehirdir. Lüks barok ve rokoko mimarisi, özellikle 18. yüzyıldan kalmaResidenz sarayı, süslü odaları, Venedikli sanatçı Tiepolo'nun muazzam birfreskosu ve özenle hazırlanmış bir merdivenle biliniyor. Çok sayıda şarapbarına, kilerlere ve şaraphanelere ev sahipliği yapan Würzburg, kendine hasbocksbeutel (yassı yuvarlak şekiller içeren şişeler) ile Franconian şarapülkesinin merkezi.

Bamberg, UNESCO’nun dünya kültür miraslarılistesinde yer alıyor. Muhteşem bir manzaraya sahip olan Bamberg, Regnitz ve Mainnehirlerinin buluştuğu yerde 7 tepenin üzerinde kurulu, Kuzey Bavyera’ya bağlıçok şirin bir kasabadır. Çok güzel korunmuş olan muhteşem mimarisi, ortaçağdankalma romantik sokakları ile Bamberg Bayvera bölgesinin incisidir. Birbirindengüzel binalar arasında, Regnitz nehri üzerindeki bir adada bulunan ve kemerliköprülerle ulaşılan belediye binası (Altes Rathaus) en ilginç yapılardan biri.Yine kökeni 11. Yüzyıla uzanan Romanesk Bamberg Katedrali 4 kulesi ve çoksayıda taş oymaları ile ilgi çekiyor.

Tursonrası gemiye transfer akşam yemeği ve geceleme gemide.

MAINZ-RUDESHEIM
07 Aralık Cuma

Sabah saat 08:00’da geminin Mainz’dan hareketi.Sabah kahvaltısından sonra saat 10:30’da Rudesheim’a varış. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Frankfurt ve Siegfried mekanik Müzik Müzesi ve Rudesheim turuna katılabilirler.

Almanya’nın5.büyük şehri olan Frankfurt dünyaca ünlü şair ve yazar Johann Wolfgang Von Goethe’nin(1749-1832)doğduğu yerdir.Turumuzda,Domplatz,St Bartholomew katedrali,RathausRömer(Belediye binası), St Paul kilisesi,Goethe’nin evi,Main kulesi vealışveriş caddesi olan Goethestrasse göreceğimiz yerler arasındadır.

Daha sonra 1780ile 1930 yıllarında üretilmiş olan enstrümanların sergilendiği oldukça enteresan müzik müzesinde, interaktif olarak müzik aletlerini dinleyebiliyoruz.Üstelik çoklu enstrümanların tek müzik kutusunda bir orkestra gibi yarattığı müziğin büyülü tınısını duyunca hem şaşıracak hem de dans etmeden duramayacaksınız.
Gemide akşam yemeğinden sonra ise Rudesheim’ın ünlü caddesi Drossel glasse’de açıkhava dans yeri ve tavernalarında gecenizi renklendirebilirsiniz.

RUDESHEIM- KOBLENZ
08 Aralık Cumartesi

Sabah saat 08:00’da geminin Rudesheim’dan hareketi.Gemide sabah kahvaltısından sonra Ren Nehrinin en güzel bölgesi olan veRomantik Ren olarak adlandırılan bölgeden geçecek ve Lorelei Kayalıklarını,Şatoları çevreleyen göz alabildiğine verimli yemyeşil üzüm bağlarını seyrederek yol alacaksınız.Öğle yemeğinden sonra Koblenz’e varışta yürüyerek şehir turumuzu yapacağız. .
Burası Ren nehri ve Mosel nehrinin birleştiği yerdir. Adını da buradan alan Koblenz kavşak demektir. Bu şehirde bulunan kilise, saray ve malikaneler 2000 yıllık tarihi gözler önüne seriyor.Akşam yemeği ve geceleme gemide.

KOBLENZ-DÜSSELDORF-İSTANBUL
09 Aralık Pazar

Gemide sabah kahvaltısından sonra yeterli katılım  olması durumunda için ekstra Köln &Bonn turu. Köln,Almanya'nın dördüncü, Kuzey Ren - Vestfalya  Eyaleti´nin en büyük şehridir. Şehir,eyaletin en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir.Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış, gotiktarz daki çift kuleli Köln Katedrali (Kölner Dom)'dir ve 7 bin m² alanda, 157metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yer alır. Bonn ise Ren vadisinin en elverişli bölgesinde kurulmuş 2000 yıllık geçmişi olan Almanya’nın en eski yerleşim alanlarındandır.

Tursonrasında havaalanına transfer ve saat 17:20’de TK1674 sayılı sefer ilehareket. Saat 22:30’da İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

BULUŞMA :
05 Aralık Çarşamba günü  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 


UÇUŞ BİLGİSİ:


Gidiş: Saat 09:55’de TK1923 sayılı sefer ile Basel’e hareket. 

Dönüş: Saat 17:20’de TK1674 sayılı sefer ile hareket.

ÖNEMLİ NOTLAR :

 • Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.
 •  Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.
 • Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 • Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.
 • Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.
 • Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acente ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.
 • Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.
 • Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
 • Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.
 • Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 
 • Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.
 • Her misafir, rezervasyon kayıt dönemi içerisinde yayınlanan indirim kampanyalarından yalnızca birinden faydalanabilir.


 Uçak Ulaşım Uyarılar

1- Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

2- Programlarda hava alanında ya da limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

3- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

4- Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

5- 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

6- Hava alanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

7- Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri hava yolu tarafından hava alanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları ( info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

8- Hava yolları genel teamülünde bagaj hakki 15kg ile sınırlandırılmaktadır. Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 tane poşet taşıyabilir.

9- Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

10- İç hat uçuşunu dış hat biletine bağlantılı olarak almayıp, münferiden ayrı birbilet olarak alan misafirler, bununla ilgili doğabilecek her türlü sorundan (tur iptali, tarihdeğişikliği, uçuş saat değişikliği, vb) kendileri sorumludur.


Ekstra tur katılımı hakkında genel şartlar :


1-   Organize edeceğimiz turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

2-   Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, Rehbere yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri misafirlerimize aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

3-   Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından rahat ayakkabı giymenizi ve şapka bulundurmanızı tavsiye ederiz.

4-   Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

5-   Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

6-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

7-   Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

8-   Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar. 


ÜCRETİ:KİŞİBAŞI

KATEGORİ

GÜVERTE

DBL KABİNDE

SGL KABİN FARKI

D

ANA

699 Euro

419 Euro

C

ANA

799 Euro

459Euro

B

ÜST

899 Euro

549 Euro

A

ÜST

999 Euro

589 Euro


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :


 • Türk Havayolları ile Istanbul –Basel/Düsseldorf -İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havaalanı ve liman vergileri (280 Euro)
 • Gemide 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama
 • Zengin Türk usulü açık büfe kahvaltı.
 • Hoş geldin kokteyli
 • Yemeklerde ücretsiz çay ve kahve ikramı
 • Gemide beş çayı ikramı
 • Gece yarısı snack servisi
 • Gemide her akşam canlı müzik performansı
 • Gemi personeli gösterisi.
 • Yürüyüşle Heidelberg turu.
 • Yürüyüşle Koblenz turu
 • Tüm transferler
 • Profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti
 • Türsab mesuliyet sigortası 

 • NOT
  :Tam pansiyon esası ilk gün akşam yemeği ile başlar son gün sabah kahvaltısı ile biter. 

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN  HİZMETLER :
 • Ekstra turlar ( Euro olarak gemide nakit  ödenir)
 • Gemi personeli servis bedeli.(Kişibaşı 45 Euro olup gemide nakit toplanacaktır)
 • Şahsi harcamalar
 • Belirtilenlerin dışında özel isteğe bağlı müze ve katedral giriş ücretleri.
 • Vize (Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
 • Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı

 


EKSTRATUR FİYATLARI

HEIDELBERG YÜRÜYÜŞ lLE ŞEHİR VE NOEL PAZARLARI TURU

ÜCRETSİZ

STRAZBURG TURU (FRANSA)

60.00 €

WURZBURG & BAMBERG TURU

        80,00 €

FRANKFURT ŞEHİR TURU & SIEGFRIED MEKANİK MÜZİK MÜZESİ

        80,00 €

RUDESHEIM MINI TREN ILE ÜZÜM BAĞLARI & SIEGFRIED MEKANİK MÜZİK MÜZESİ

             25€

KOBLENZ TURU

 

ÜCRETSİZ

KÖLN & BONN

 

         60,00 €

 

İPTAL ŞARTLARI : Hareket tarihine 
90 gün – 51 gün kala          %50   
50 gün – 30 gün kala          %60
29 gün – 15 gün kala          %75
14 gün – ve sonrası            %100    ceza uygulanır.

Otel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :