+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Ren Nehrinde Noel Renkleri

22 Aralık Cumartesi 2018

 31 Temmuz'a kadar geçerli Erken Rezervasyon İndirimi

REN NEHRİNDE NOEL RENKLERİ (HOLLANDA & ALMANYA)

M/S BELLEJOUR 4★ + gemisi ile

5 Gece - 6 Gün

 31 Temmuz'a kadar geçerli Erken Rezervasyon İndirimi

REN NEHRİNDE NOEL RENKLERİ (HOLLANDA & ALMANYA)

M/S BELLEJOUR 4★ + gemisi ile

5 Gece - 6 Gün

KÖLN / ALMANYA
22 Aralık Cumartesi

Atatürk havalimanında buluşma, Köln’e hareket, Kısa bir şehir turu ve gemimize yerleşme. Köln Noel pazarlarında Avrupa’nın en önde gelen yerler arasında, 23 Aralık akşamına kadar açık olan 7 Noel pazarı bulunmaktadır. Bu pazarlarda el yapımı hediyelik eşya, Noel çörekleri, Noel içecekleri ve birçok hediyelik eşyalar Buden dedikleri şirin kulübelerden satmaktadırlar.

AMSTERDAM / HOLLANDA
23 Aralık Pazar

Açı büfe kahvaltı gemide,

Gemide alınan öğle yemeğinin ardından Amsterdam’a varış. Extra olarak düzenlenecek “Zaance Schans ve Volendam Turu”na katılabilirsiniz (Otobüs ile)Gemide alınan öğle yemeğinin ardından Amsterdam’a varış. Extra olarak düzenlenecek “Zaance Schans ve Volendam Turu”na katılabilirsiniz (Otobüs ile)

ROTTERDAM / HOLLANDA
24 Aralık Pazartesi

Sabah erken saatlerde Rotterdam’a varış. Açık büfe kahvaltı gemide.

Extra olarak düzenlenecek ünlü Belçika şehri “Brugge Turu” na katılabilirsiniz (Extra – Otobüs ile

ANTWERP / HOLLANDA
25 Aralık Salı

Sabah erken saatlerde Antwerp’e varış. Açık büfe kahvaltı gemide. Genel olarak Noel pazarları 24 Aralıkta kapanmakta fakat Antwerp Noel pazarları Ocak sonuna kadar tüm canlılığıyla açıktır. Groenplaats’tan Market Square kadar geniş bir Alana yayılmış bu pazarlar 100’den fazla sokak dükkânı mevcut. Glühwein’dan tutun sıcak çikolataya kadar her şey bulabileceğiniz şirin cazibe merkezidir.

ARHEIM / HOLLANDA
26 Aralık Çarşamba

Gemide alınan açık büfe kahvaltının ardından Arheim’e varış.

Arheim küçük ama çok önemli birkaç özelliği var Moda Merkezi (Modekwartier), Sanat Merkezi (ArTez Enstitüsü), Arheim moda festivali çok önemli. Açık Hava Müzesi (ekstra). Her yıl milyonlarca kişi bu yerleri ziyaret etmektedir.

DÜSSELDORF / HOLLANDA
27 Aralık Perşembe

Sabahın erken saatlerinde Düsseldorf limanına varış.

Düsseldorf, sadece Almanya’nın değil, Avrupa’nın en gözde ticari başkenti olma özeliğinden dolayı birçok yabancı üst düzey çalışan bu şehirde yaşamaktadır. Tarihi ve mimari eserleri, zengin kültürü ve engin alışveriş dünyası, her daim ziyaretçileri cezp etmiştir. Başta medya, iletişim, moda, mimarlık, sanat ve kültür firmaları olmak üzere 300 kadar firma bu bölgede bulunur. Eski rıhtım duvarları ve tren yolları korunmuştur. MeidenHafen, Frank Gehry gibi dünyaca ünlü mimarlar tarafından inşa edilen görkemli mimarilere ev sahipliği yapar.

BULUŞMA:

22 Aralık 2018 Cumartesi Atatürk havalimanında buluşma

NOTLAR:

Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport ve gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.

* Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılımı baz alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımında küçük olduğu zaman Ekstra Turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz. Ekstra Turlarda alınacak tüm içecekler gezi ücretine dâhil değildir.

* Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden 30 günü öncesi ofisimize ulaşmalıdır. Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.

* Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanından sorumluluk tamamen müşteriye aittir

* Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programları/ekstra turların saatleri değişebilir.

* Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir. Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.

* Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.

* Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

* Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlar da sigara içmek kesinlikle yasaktır!

* Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.


İPTAL ŞARTLARI

* Münferit Rezervasyon İptal Şartları; 120 – 100 gün arasında, alınan tüm ücret iade edilir. 100 gün ve sonrası için gemi şirketi tarafından uygulanan cezai işlemler; 100 – 67 gün arası toplam ücretin % 70’si, 66 – 39 gün arası toplam ücretin % 80’si, 37 – 24 gün arası toplam tutarın % 90’i, 23 günden daha az kala iptallerde %100 cezai işlem uygulanmaktadır.

* Grup Rezervasyonu İptal Şartları; grup rezervasyonlarında iptal şartları değişiklik göstermektedir.


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN SERVİSLER:

*THY ile gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

* M/S Bellejour gemisinde 5 gece tam pansiyon konaklama (ilk gün akşam yemeği ile başlayıp, son gün kahvaltı ile son bulmaktadır.)

* Program dâhilinde tüm transferler

* Cruisera Türkçe Rehberlik hizmeti – (Grup oluşması halinde / Otobüslü turlarda en az 20 kişi)

* Gemideki tüm aktiviteler

* Havalimanı ve liman vergileri (380 €)

* Beş çayı veya gece yarısı ikramı

* Gemideki yemeklerde alınan çay ve kahve

* Kahvaltıda alınan çay, kahve ve su

* Hoş geldin kokteyli

* Gala Yemeği

* Noel Yemeği

* Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır.)

* Seyahat Sağlık Sigortası (70 yaş ve üzeri misafirler için %100 sür prim uygulanır)


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:

Gemide alınan alkollü ve alkolsüz içecekler.

* Gemi personel bahşişleri (Toplam kişi başı 45 Euro tavsiye edilmektedir)

* Kişisel harcamalar (Kuru temizleme, telefon vs.)

* Programda ekstra olarak belirtilmiş turlar

* Yurt dışı çıkış harcı 15 TL.

* Turumuzun ilk günü kahvaltı ve öğle yemeği

* Turumuzun son günü öğle ve akşam yemekleri

* SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ 70 yaşa kadar sınırlı 70 yaş ve üzeri için 25 EUR sür prim uygulanır. (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır. (Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bagaj kaybından, hasarına, hırsızlığa kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır. (Seyahat Güvence Paketi ERGO Sigorta A.Ş.)

* Schengen vize ücreti 130 Euro


Otel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :