+90 (212) 234 87 12
+90 (532) 245 56 38

Harikalar Diyarı Bali Ocak

12 Ocak Pazar 2020

DENİZ TATİLİ

HARİKALAR DİYARI , BALİ

Tanjung Benoa (6 gece )

QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

6 Gece / 8 Gün

DENİZ TATİLİ

HARİKALAR DİYARI , BALİ

Tanjung Benoa (6 gece )

QATAR HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

6 Gece / 8 Gün

İstanbul – Doha
12 Ocak Pazar

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali buluşma noktamızda buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrollerinin ardından  Katar Hava Yolları tarifeli seferi ile Doha’ya hareket ediyoruz.

Doha-Denpasar-Tanjung Benoa
13 Ocak Pazartesi

Doha’ya varıyoruz. Doha’da aktarmamızı gerçekleştirip , Katar Hava Yolları tarifeli seferi ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren bir yolculuğun ardından  Denpasar’a varıyoruz. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve otele transferimiz gerçekleşiyor. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz .  Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa
14 Ocak Salı

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa
15 Ocak Çarşamba

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa
16 Ocak Perşembe

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa
17 Ocak Cuma

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa
18 Ocak Cumartesi

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde.

Tanjung Benoa -Denpasar-İstanbul
19 Ocak Pazar

Kahvaltının ardından rehberiniz belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in  işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.  Katar Havayolları tarifeli seferi ile Doha’ya hareket ediyoruz. Doha’ya varışımızı takiben aktarmamızı gerçekleştiriyoruz.  Katar Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Sabiha Gökçen havalimanına varıyoruz. Turumuzun sonu, bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

Gidiş

Dönüş

Tarihler

Sabiha Gökçen – Denpasar Kalkış ve İniş Saatleri

Denpasar-  Sabiha Gökçen Kalkış ve İniş Saatleri

Denpasar

Denpasar

12

Ocak

19

 Ocak

Sabiha Gökçen-Doha

20:15 – 00:20+1

Doha-Denpasar

02:45-17:30

Denpasar - Doha

09:35-14:35

Doha-Sabiha Gökçen

18:15-22:45

NOTLAR:

 • Sağlık: Endonezya’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.
 • Uçuş Süreleri: İstanbul – Doha arası uçuş  4 saat 10 dakika, Doha – Denpasar arası uçuş ise 12 saat  sürmektedir.
 • Para Birimi: Endonezya’nın para birimi IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.
 • Vize Uygulaması: Umuma Mahsus,Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. 
 • Saat Dilimi: Gideceğimiz Lokasyon olan Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5 Yaz tarifesinde 4 Saatlik  saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Bali’de  17:00 dır
 • Telefon Kullanımı: Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır. Bazı bölgelerde iletişim sıkıntılı olabilir
 • Kıyafet ve Gerekli: Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.
 • Yemek Kültürü: Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır .
 • Elektrik: Elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Prizlerin örnekleri şu adreslerden görülebilir: http://www.iec.ch/worldplugs/typeA.htm ve http://www.iec.ch/worldplugs/typeB.htm. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

 • Alışveriş: Hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür


Data Turizm, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Data Turizm sorumlu tutulamaz. Data Turizm gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Binrota, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Data Turizm sorumlu tutulamaz. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az katılımlarda rehberiniz sizlere gerekli fiyat ayarlamasını yapıp bildirecektir.

TUR FİYATI:

 2 ve 3 Kişilik Odada Kişibaşı Paket Fiyat : 1099$

Single Oda Farkı:300$

0-2 yaş:250$

2-6 yaş:899$


FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Qatar Hava Yolları ile İstanbul – Doha-Denpasar / Denpasar-Doha– İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • 4* otelde 6 gece oda kahvaltı konaklama
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Denpasar panoramik şehir turu
 • ürkçe rehberlik hizmetleri

  

PAKET FİYATA DAHİL  OLMAYAN  HİZMETLER


 • Yurtdışı Çıkış Harç Pulu   
 •  Programda belirtilmeye tüm yemekler
 • Şahsi harcamalar, tüm içecekler
 • Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler
 •  Seyahat Sigortası
 • Yurtdışı çıkış harcı 

Otel Adı :

Web Sitesi :

Otel Türü :

Otel Konumu :

Whatsapp